איך התהליך אצלינו עובד? הכל במקום אחד!

התהליך בחברתינו עובד בצורה מאוד מסודרת וממוקדת. תחילה אנו מאתרים את מקור הנזילה ע"י מאתר מוסמך, לאחר מכן מופק דו"ח מפורט ללקוח המראה על הכשלים והדרך לתיקונם ובשלב האחרון אנו מבצעים את העבודה בצורה יעילה ויסודית, בנוסף אנו מטפלים בעובש ומייבשים מים שחדרו מתחת למרצפות בעזרת יבשנים. אנחנו כאן בשביל השקט שלך!

טיפול בנזילות מים בעזרת צוותי שטח מומחים בתחום בעלי וותק רב לוזון- חזקים בביצוע!

לאחר פיענוח כשלי האיטום יגיעו אליכם במהירות וביעילות צוותי שטח מקצועיים ומוסמכים בתחום האיטום על מנת ליישם את מסכנות הדו"ח ולתקן את הכשל וזאת בתאום עם הבודק המוסמך. לוזון חזקים בשטח!

לוזון - הפתרון שלך לאיתור חדירות מים באמצעות מצלמת צינור, מצלמה תרמית ועוד...

בבדיקת השטח שלפנינו ניתן ליראות את פעילות החברה. לוזון -המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר לאיתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם הכולל מצלמה תרמית, רובוט ראיה במסך,מצלמת צינור ועוד.. ובעזרת צוות מומחים הפועלים בשטח בעלי ניסיון רב בתחום. החברה פועלת כבר מעל 30 שנה.

מיהו מאתר מוסמך ומקצועי לאיתור כשלי מים?

לא מכניסים לבית מאתר לא מוסמך.. מאתר הוא אדם שהוכשר והוסמך לאתר כישלי איטום באמצעות כלים טכנולוגים מתקדמים המשלביםם שימוש במצלמה תרמית, מצלמת צינור, רובוטים שימושש בגלאי קול ועוד.. ובאמצעות השימוש בכלים הטכנולוגים להסיקק מסקנות יישומיות לתיקון הכשל.

לוזון- המקצועיות שלנו השקט שלך.

חברת לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים פועלת בכל רחבי הארץ מדן ועד אילת בעזרת צוות מומחים ומקצועי בעלי נסיון רב בתחום. בדיקות הנעשות דרך חברתינו קבילות בבית משפט, אני מאתרים ומטפלים בכל נזקי המים.

לוזון - המרכז הישאלי לאיתור חדירות מים נזילות ורטיביות

לוזון המרכז הישאלי לנזקי מים היא חברה גדולה מקצועית ומוסמכת לאיתור חדירות מים רטיביות ונזילות. הבדיקה נעשית באמצעות מכשור מתקדם הכולל מצלמה תרמית ומצלמת צינור ועוד... בסוף הבדיקה מוגש דו"ח ממוחשב הקביל בבית משפט עם הכשלים והדרך לתיקונם.

חברות הביטוח מתעלמות ממך?? אנחנו הכתובת הנכונה!!

רטיבות בבית?? יש סימני עובש?? חברות הביטוח מתעלמות ממך? אנו נאתר את הנזילה באמצעות מכשור אל הרס ומקצועי ונקבע את מקור הבעיה, בסוף הבדיקה נפיק עבורכם דו"ח הקביל בבית משפט שבאמצעותו נוכל לפעול מול חברות הביטוח. לוזון דואגים לשקט שלך!!

חברת לוזון ומוקד אמון מציגים מהפך חדשני לאיתור נזילות מים!!

איתור וגילוי נזילות באמצעות מערכת מהפכנית בדרך טכנולוגית ומתקדמת, מערכת flowless מערכת חכמה המבטיחה הגנה מפני נזקי מים, המתריעה באופן מידי על כל דליפה או צריכת מים חריגה. מוקד אמון משווקת לכם את מערכת flowless המתריעה על נזילה או דליפת מים ואתם מתקשרים ללוזון שיבואו לאתר את מקור הנזילה ואת מיקומה המדוייק. זיהוי מושלם וגילוי חכם!!

דו"ח הבדיקה של לוזון קביל בבית משפט.

המרכז הישראלי לנזקי מים מנפיקים דוחות אמינים הקבילים בבית משפט הכוללים את תיאור המקרה ותקלתו, בשילוב דרכי פתרון ואפשרויות ביצוע הכוללת אחריות מלאה ופיקוח על הנעשה. לוזון דואגים לשקט שלך!