בדיקת מרזב באמצעות מצלמת צינור, לוזון 30 שנות הצחה בשטח!!

בבדיקה שערך הטכנאי בצנרת ניתן לאבחן בגוף מברזל החוסם לחלוטין את מעבר המים בצרת, את הכשל בצינור גילה הטכאני באמצעות מצלמת צינור מקצועית המצלמת וגם מאירה את הצנרת מכניסת המצלמה לצנרת ועד מציאת הכשל. המצלמה שלנו היא בין המקצועיות והחזקות ביותר אנו נדאג לשקט שלך!

בדיקת מערכת צמ"ג באמצעות מצלמת צינור, המומחיות שלנו השקט שלך!

בבדיקה שלפנינו ניתן לראות שהטכני עלה מס' רב של דיבלים שחדרו לצנרת וגרמו לנזקים בצינור, הבדיקה נעשית ע"י מצלמה שמחדירים לצנרת ויכולה להגיע לעומק של 50 מטר! המצלמה היא מקצועית ויעילה ופותרת את כל בעיות הצנרת! תנו למקצוענים לעבוד בשבילכם!

בדיקת מערכת צמ"ג באמצעות מצלמת צינור, איתור כשלים בצנרת עושים רק אצלינו

בבדיקה שלפנינו ניתן לראות בוודאות שהטכני עלה על מסמר שחדר לצינור וגרם לבעיות בצנרת את הבדיקה אנו מבצעים באמצעות מצלמת צינור מקצועית החודרת לצנרת המיועדת בדיוק למטרה זו, תנו לנו לעבוד בשבילך!

בדיקת צנרת ביוב באמצעות מצלמה צינור לוזון חזקים בביצוע!

בבדיקה שלפנינו ניתן ליראות כיצד הטכנאי מבצע בדיקת קו ביוב ומגלה באמצעות מצלמת צינור פיצוץ בצנרת ביתית של שירותים לאחר כ8 מטר!

גילוי פיצוץ בצנרת בעזרת צינתור ותיקונו לוזון הפיתרון שלך לאיתור חדירות מים.

בבדיקה שלפנינו ניתן ליראות כיצד הטכנאי מגלה פיצוץ בצנרת של ביוב באמצעות צינתור והדרך לתיקונו בעזרת ציוד משודרג ומקצועי.

בדיקת קו ביוב שיגרתי באמצעות מצלמת צינור.

בבדיקה שלפנינו ניתן ליראות כיצד הטכנאי מבצע בדיקת קו ביוב שיגרתי באמצעות מצלמת צינור, על מנת לאתר פיצוצים בצנרת, סתימות, פסולת, אנו מאתרים גם איתור חדירות מי גשם בגגות, מרפסות, רצפות, זיהוי וסימון מוקד הכשל באיטום.

בדיקת מערכת ביוב באמצעות מצלמת צינור

בבדיקת השטח שלפנינו ניתן לראות כיצד הטכנאי מגלה באמצעות מצלמת צינור שהצנרת אכן תקינה אבל השיפוע של המים הוא הפוך ולכן נגרמות סתימות וכל מיני עיכובים בזרימה של המים. ואת זה הטכנאי גילה ע"י הולכה של המצלמה משני כיוונים.

בדיקת צנרת של ג'קוזי לאמבטיה באמצעות מצלמת צינור

בבדיקת השטח שלפנינו ניתן ליראות כיצד הטכנאי עלה על חיבור לא תקין של צנרת הג'קוזי לאמבטיה באמצעות מצלמת צינור.

בדיקת מערכת ביוב באמצעות מצלמת צינור, הבדיקות שלנו קבילות בבית משפט.

בבדיקת השטח שלפנינו ניתן ליראות כיצד הטכנאי מגלה באמצעות מצלמת צינור חיבור בין צנרת חדשה לישנה כשממנה נוזל מים.

איתור באמצעות מצלמת צינור מסמר תקוע בצנרת שגרם לנזילה.

חברת לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים פועלת בכל רחבי הארץ מדן ועד אילת בעזרת צוות מומחים ומקצועי בעלי נסיון רב בתחום. בדיקות הנעשות דרך חברתינו קבילות בבית משפט, אני מאתרים ומטפלים בכל נזקי המים.

בדיקת צנרת ביוב באמצעות מצלמת צינור שנמצאה בה פסולת.

בבדיקת השטח שלפנינו ניתן ליראות כיצד הטכנאי מגלה באמצעות מצלמת צינור פסולת בנין שהושארה בתוך הצנרת וגרמה לסתימה.

בדיקת צנרת ביוב באמצעות מצלמת צינור שהתעוותה משורשים של עץ.

בבדיקת השטח שלפנינו ניתן לראות כיצד הטכנאי מגלה באמצעות מצלמת צינור עיוותים בצינור עצמו הנגרמים עקב שורשים של עץ שגדל מעל הצנרת.

בדיקת צנרת של מזגן באמצעות מצלמת צינור.

בבדיקת השטח שלפנינו ניתן להבחין כיצד הטכנאי מגלה באמצעות מצלמת צינור צינור מזגן שקדחו לתוך צנרת פעילה גרם לנזילה וסתימה.

בדיקת צנרת ביוב באמצעות מצלמת צינור שהוחדר לתוכה צינור מים.

בבדיקת השטח שלפנינו ניתן להבחין בברור כיצד הטכנאי מגלה באמצעות מצלמת צינור צינור מים שהוחדר לתוך צנרת וגרם להצטברות של המים במקום.

בדיקת מערכת ביוב באמצעות מצלמת צינור שבה חיבורי הצנרת לא תקינים.

בבדיקת השטח שלפנינו ניתן ליראות כיצד הטכנאי מבצע בדיקת קו ביוב שיגרתי באמצעות מצלמת צינור.

בדיקת צנרת ביוב באמצעות מצלמת צינור שבה היה מסמר.

בואו נצטרף ללוזון לבדיקה בשטח. לאחר בדיקת צינור, התגלה מסמר בתוך צינור,, הבדיקה נעשתה על ידי מצלמה שהחדרה מהחלק העליון. הוחלט לבצע חשיפה של האבן לצינור ולמעשהה המסמר נראה שמפה נכנסו מים. לאחר שלוש שעות ניתן לראות שהמקום טופל ותוקןן ללא צורך בעבודה מיותרת. לוזון הפתרון שלך לאיתור חדירות מים.

בדיקת קו ביוב שיגרתי באמצעות מצלמת צינור.

בבדיקת השטח שלפנינו ניתן ליראות כיצד הטכנאי מבצע בדיקת קו ביוב שיגרתי באמצעות מצלמת צינור.

בדיקת מערכת ביוב באמצעות מצלמת צינור בו אותר פיצוץ בצינור.

בבדיקת השטח שלפנינו ניתן ליראות כיצד הטכנאי עלה על פיצוץ במערכת הביוב של הבית באמצעות מצלמת צינור.

צילום צנרת מים וביוב לבית ומבנה

צילום צנרת היינו הליך המתבצע באמצעות מצלמה זעירה המוכנסת לתוך תעלת צינור המים וקווי הביוב על מנת לצלם את המתרחש בפנים הצינור מבלי צורך בשבירת והרס הקירות מסביב.

%d7%a6%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%9d-%d7%a6%d7%a0%d7%a8%d7%aa

מה ניתן לאתר בעזרת מצלמת הצינור?

מצלמת הצינור בדרך כלל מאתרת כשלים בצינור כגון: שבירת הצינור, סדקים בצינור, פיצוצי צנרת, עיוותים שונים בצנרת חורים וכדומה.

כיצד נגרמים כשלים בצנרת?

הכשלים בצנרת נגרמים בדרך כלל כאשר הצינור הוא ישן, צינור שלא הוחלף זמן רב. הצינור עם הזמן נשחק ומתבלה, חלודה וקורוזיה ולכן נוצרים בו כשלים כמו סדקים, חורים, פיצוצים בצנרת, שברים וכדומה. כשלים בצנרת המים יכולים לאסוף פסולת רפש וכך לסתום את מערכת הצינור או לגרום לסדקים, חורים ושברים.

מתי מומלץ להשתמש בצילום הצנרת?

מומלץ מאוד לשימוש כאשר יש קושי בהגעה אל הצינור, הצינור נמצא בתוך פיר או חבוי, כאשר הצינור ישן וישנה סכנה בחציבה והריסת הקירות.

הליך צילום צנרת

הגעתו של טכנאי לצורך ביצוע הליך צילום צנרת היינו תחילתו של הליך נכון וחסכוני. איתור מקור התקלה בצנרת המים ו\או בצנרת הביוב ע”י מצלמת דחיפה הנו הדרך הטובה ביותר להימנע מסיבוכים ותקלות צנרת נוספות כגון- ניסיון פתיחת סתימות בצנרת באמצעות כלים שאינם ייעודיים, פיחת צנרת והשחלת אמצעים שונים אשר עלולים לגרום לנזקים נלווים.

כאשר הטכנאי מגיע אל מקום התקלה ראשית הוא בוחן את סיפור המקרה, תופעות הלוואי ומקבל תמונת מצב מלאה עבור התקלה. במידה והוחלט כי הפתרון המתאים הנו הליך צילום צנרת, מצלמת דחיפה ההליך מתבצע במיומנות רבה, ניסיון רב שנים וציוד טכנולוגי חדיש.

צילום צנרת
צילום צנרת

לאחר סיום צילום הצנרת, איתור הנזילה בצנרת והבנת תוצאות הבדיקה, אנו מעניקים לכם דוח מפורט עם כל המידע שאספנו אודות התקלה. פתרון מיוחד אשר מהווה מהפכה בתחום האינסטלציה, פיצוצי צנרת וסדקים בצנרת הנו הליך אשר נקרא צנתור צנרת. הליך זה הנו החדרת רצועת גומי ייחודית המלווה במכלול ציוד השחלה ייחודי ובעזרתה ניתן להחדיר את מנגנון רצועת הגומי הפנימית ולאטום צנרת מים דרך חלקה הפנימי מבלי צורך בהריסת הקירות ומבנה לטובת פתרון התקלה. לפרטים נוספים ראה צנתור צנרת.

צילום וצנתור הצנרת יכול לחסוך לכם אלפי שקלים אם רק תתייעצו ותיעזרו בטכנאים מקצוענים ומיומנים בתחום איתור הנזילות. הטכנאים המיומנים מבית המרכז הישראלי לנזקי מים בע”מ עומדים כאן לשירותכם בכל רחבי הארץ, עם אמינות וסיפורי הצלחה רבים. אנו כאן לחסוך לכם אלפי שקלים ולהעניק נחת לרוחכם.

לפרטים נוספים 1700-701-151.

30 שנות הצלחה בשטח
30 שנות הצלחה בשטח