איתור נזילת מי גשמים - לא מזמינים בעל מקצוע לפני שעושים בדיקה! הבדיקות שלנו קבילות בבית משפט

יש מצבים שאפשר למנוע מראש.. בעל המקצוע ידע לאטום את הרטיבות הנראית לעין אך בפועל מקור הנזילה יכול להיות במקום שעין שלו אינה רואה אנחנו נאתר עבורכם את מקור הנזילה בצורה האפקטיבית ביותר ללא שבירת קירות.

איתור נזילת מי גשמים - לא מזמינים בעל מקצוע לפני שעושים בדיקה! הבדיקות שלנו קבילות בבית משפט

הגשם נכנס דרך התקרה? דרך מערכת הניקוז של הגג? לפני שאתם מזמינים אוטם או קבלן שיפוצים אנו נאתר עבורכם את מקור חדירת המים מראש בצורה מקצועית ע"י מצלמות תרמיות ואינפרא אדום ובכך ניעל עבורכם את תהליך התיקון כך תחסכו זמן כסף ותמנעו מאיטום חוזר בעתיד.

הגשם נכנס לבית? לוזון זהו הפתרון עבורכם, לא מזמינים בעל מקצוע לפני שמבצעים בדיקה!

הגשם יורד חזק? נזילת מים? רטיבות בכל הבית? יש פתרון! לוזון המרכז הישראלי לאיתור נזקי מים יאתרו בשבילכם את מקור הנזילה בצורה האפקטיבית ביותר באמצעות מצלמות תרמיות אינפרא אדום,הבדיקה נעשית באמצעות מכשור אל הרס.

לוזון- הפיתרון שלך לאיתור חדירות מים באמצעות מאתרים מוסמכים ומקצועים

בעיות רטיבות בבית. עיצרו!!! לפני שאתם מזמינים אוטם או קבלן שיפוצים, אנו נאתר עבורכם את מקור חדירת המים מראש ובכך נייעל עבורכם את הליך התיקון. כך תחסכו זמן, כסף ותימנעו מאיטום חוזר בעתיד. לוזון, הפתרון שלך לאיתור חדירות מים.

לוזון- הפתרון שלך לאיתור חדירת מים באמצעות מכשור מתקדם ומקצועי.

זכרו! בעל המקצוע ידע לאטום את הרטיבות הנראת לעין, אך בפועל מקור הנזילה יכול להיות במקום שהעין שלו אינה רואה. אנחנו נאתר עבורכם את מקור הנזילה בצורה האפקטיבית ביותר. לוזון. לוזון הפתרון שלך לאיתור חדירות מים.