קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> כתבות ומאמרים >> עובש וטחב בקירות המבנה

עובש וטחב בקירות המבנה

עובש וטחב במבנים
לחות ורטיבות, הנגרמים כתוצאה מחדירת מי גשמים, משיטפונות, פיצוצים בצנרת או כתוצאה של הצפות, נזילות ורטיבות במבנה, גורמים להתפתחות עובש וטחב בקירות המבנה.

עובש וטחב הנם תופעות מוכרות המתפשטות על קירות הבית, בפנלים במטבח במרתף ובאמבטיה, ונוצרים בעיקר במקומות חסרי אוורור שבהם אחוזי הלחות גבוהים. עובש שאינו מטופל כראוי, עשוי לגרום לסדקים בקירות, ריח לא נעים ובמקרים חמורים יותר עלול לפגוע בבריאות המתגוררים במבנה. 

נזקים בריאותיים הנגרמים עקב הופעת עובש וטחב בבית
העובש מתרבה במהירות ומהווה סכנה גדולה  בעיקר לאנשים בעלי מערכת חיסון חלשה וכן ללוקים במערכת הנשימה. העובש יכול לגרום גם לאלרגיות שונות, או להחמרת האלרגיה הקיימת. בנוסף העובש גורם גם לעיניים לחות, שיעול, כאבי ראש ומיגרנות, בעיות בנשימה, עייפות, אף סתום והתעטשויות לעתים תכופות. מחקרים שונים טוענים כי חשיפה לרמה גבוהה של רעלנים שמקורם בעובש עשויה להוביל לבעיות עצביות ובמקרים חמורים אף למוות.
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
דרכי התמודדות
ניתן להילחם בתופעת הופעת העובש כך- החשוב ביותר הוא לנקז את הרטיבות ובכך למנוע את הלחות והגברתה. בנוסף רצוי לאטום את מקור הנזילה, הגורם לרטיבות ולעובש בקירות בעזרת טכנאים מיומנים ומקצוענים בתחום האיטום ובאמצעות המצלמה התרמית.

לוזון, המרכז הישראלי לנזקי מים בע"מ כאן לשרותיכם, לספק לכם טכנאים מיומנים באיטום ואיתור נזילות. אנו פרושים לשירותיכם בכל רחבי הארץ, עם סיפורי הצלחה של שלושים שנות מקצועיות ואמינות.
 
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-