דף הבית >> סרטונים

סרטונים


הכירו את היבשן החדש של לוזון! ייבוש מהיר יסודי ויעיל מתחת למרצפות.

יש לכם פיצוץ בצנרת ונרטב החול מתחת לבלטות??? יש לנו פתרון ללא צורך בשבירת הבלטות באמצעות היבשן החדש שלנו, היבשן שואב את המים הכלואים מתחת למרצפות בצורה מקצועית יסודית יעילה ומהירה ומוציא אותם החוצה. תנו למקצוענים לעבוד בשבילך!

 

יש לכם עובש בקירות? אנו נטפל בו מהשורש!

חשוב שתדע? עובש לא מנקים עובש משמידים, גם אם תנסה לנקותו באקונומיקה או בחומר כלשהו ולא משנה מה טיבו זה לא יעזור, כי לאחר זמן לא רב הוא יחזור בגדול יותר מחוסן ומאיים! אל תשחק בבריאות שלך! מחקרים הוכיחו כי עובש מסוכן ומזיק לבריאות התקשר עוד היום להשמדתו מהשורש ולתמיד!
 

יבשנים- שיקום לאחר נזקי מים כל הפתרונות במקום אחד!

יש לכם נזילות? המים מתחת למרצפות גורמים לקילופים לאורך הפנאלים? אז יש לנו פתרון! טיפול וייבוש באמצעות היבשנים שלנו המיועדים בדיוק למטרה זו, היבשנים גורמים לייבוש מהיר של מים מתחת למרצפות שגורמים לנזק באמצעות עליה קאפילארית ויוצרים קילופי טיח לאורך הפנאלים. לוזון השקט שלך המקצועיות שלנו!
 

בדיקת מרזב באמצעות מצלמת צינור, לוזון 30 שנות הצחה בשטח!!

בבדיקה שערך הטכנאי בצנרת ניתן לאבחן בגוף מברזל החוסם לחלוטין את מעבר המים בצרת, את הכשל בצינור גילה הטכאני באמצעות מצלמת צינור מקצועית המצלמת וגם מאירה את הצנרת מכניסת המצלמה לצנרת ועד מציאת הכשל. המצלמה שלנו היא בין המקצועיות והחזקות ביותר אנו נדאג לשקט שלך!
 

בדיקת מערכת צמ"ג באמצעות מצלמת צינור, המומחיות שלנו השקט שלך!

בבדיקה שלפנינו ניתן לראות שהטכנאי עלה על מס' רב של דיבלים שחדרו לצנרת וגרמו לנזקים בצינור, הבדיקה נעשית ע"י מצלמה שמחדירים לצנרת ויכולה להגיע לעומק של 50 מטר! המצלמה היא מקצועית ויעילה ופותרת את כל בעיות הצנרת! תנו למקצוענים לעבוד בשבילכם!
 

בדיקת מערכת צמ"ג באמצעות מצלמת צינור, איתור כשלים בצנרת עושים רק אצלינו

בבדיקה שלפנינו ניתן לראות בוודאות שהטכני עלה על מסמר שחדר לצינור וגרם לבעיות בצנרת את הבדיקה אנו מבצעים באמצעות מצלמת צינור מקצועית החודרת לצנרת המיועדת בדיוק למטרה זו, תנו לנו לעבוד בשבילך!
 

איך התהליך אצלינו עובד? הכל במקום אחד!
התהליך בחברתינו עובד בצורה מאוד מסודרת וממוקדת. תחילה אנו מאתרים את מקור הנזילה ע"י מאתר מוסמך, לאחר מכן מופק דו"ח מפורט ללקוח המראה על הכשלים והדרך לתיקונם ובשלב האחרון אנו מבצעים את העבודה בצורה יעילה ויסודית, בנוסף אנו מטפלים בעובש ומייבשים מים שחדרו מתחת למרצפות בעזרת יבשנים. אנחנו כאן בשביל השקט שלך!
 

​סובלים מעובש בבית? אנו נטפל בה בצורה יסודית חשוב לדעת עובש לא מנקים עובש משמידים!

ישנם מצבים בהם הרטיבות גורמת לעובש על הקירות והתקרה ומזיקים לבריאות לוזון המרכז הישראלי יסירו לכם את העובש ביסודיות, ביעילות, במומחיות, במקצועיות והכי חשוב.. לתמיד אנו נטפל בעובש מהשורש.  לוזון הפיתרון הסופי לעובש!
 

אנו מאתרים נזילות ללא שבירת קירות באמצאות מצלמה תרמית אינפרא אדום


מהי מצלמה תרמית אינפרא אדום וכיצד היא עוזרת לנו למצוא את מקור הנזילה? טכנולוגית האינפרא אדום מבוססת על הבדלי טמפרטורה ניתן להבחין בצבעים אדום ירוק צהוב וכחול כאשר הצבע הכחול מורא על איזור קר ורטוב, התמונות עוברות בדיקת מעבדה ע"י צוות מומחים שמפענחים את מקור הנזילה המדויק.
 

​טיפול בנזילות מים בעזרת צוותי שטח מומחים בתחום בעלי וותק רב לוזון- חזקים בביצוע!

לאחר פיענוח כשלי האיטום יגיעו אליכם במהירות וביעילות צוותי שטח מקצועיים ומוסמכים בתחום האיטום על מנת ליישם את מסכנות הדו"ח ולתקן את הכשל וזאת בתאום עם הבודק המוסמך. לוזון חזקים בשטח!
 

איתור נזילת מים ורטיבויות באמצעות מצלמות תרמיות אינפרא אדום. עושים סוף לנזילות בבית!

נזילת מים? רטיבות בכל הבית? רוכשים דירה? יש פיתרון! לוזון המרכז הישראלי יאתרו את מקור הנזילה בצורה היעילה והמהירה ביותר באמצעות מצלמות תרמיות אינפרא אדום. לא מזמינים בעל מקצוע לפני שמבצעים בדיקה!
 

איתור נזילת מי גשמים - לא מזמינים בעל מקצוע לפני שעושים בדיקה! הבדיקות שלנו קבילות בבית משפט

יש מצבים שאפשר למנוע מראש.. בעל המקצוע ידע לאטום את הרטיבות הנראית לעין אך בפועל מקור הנזילה יכול להיות במקום שעין שלו אינה רואה אנחנו נאתר עבורכם את מקור הנזילה בצורה האפקטיבית ביותר ללא שבירת קירות.
 

החורף בעיצומו.. הגשם יורד? נכנס דרך הקירות? לוזון הפיתרון שלך לכל בעיות המים בבית!

הגשם נכנס דרך התקרה? דרך מערכת הניקוז של הגג? לפני שאתם מזמינים אוטם או קבלן שיפוצים אנו נאתר עבורכם את מקור חדירת המים מראש בצורה מקצועית ע"י מצלמות תרמיות ואינפרא אדום ובכך ניעל עבורכם את תהליך התיקון כך תחסכו זמן כסף ותמנעו מאיטום חוזר בעתיד.
 

הגשם נכנס לבית? לוזון זהו הפתרון עבורכם, לא מזמינים בעל מקצוע לפני שמבצעים בדיקה!

הגשם יורד חזק? נזילת מים? רטיבות בכל הבית? יש פתרון! לוזון המרכז הישראלי לאיתור נזקי מים יאתרו בשבילכם את מקור הנזילה בצורה האפקטיבית ביותר באמצעות מצלמות תרמיות אינפרא אדום,הבדיקה נעשית באמצעות מכשור אל הרס.
 

בדיקה באמצעות מצלמה תרמית אינפרא אדום, הבדיקות של לוזון קבילות בבית משפט!

בבדיקה שלפנינו ניתן ליראות בדיקה הנעשית באמצעות מצלמה תרמית אינפרא אדום המראה בדיוק רב את מקור הכשל באיטום, המצלמה בעצם מגלה חדירות מים ונזילות ללא שבירת קירות וחוסכת לכם המון זמן וכסף. לוזון הפיתרון שלך לאיתור חדירות מים!
 

בדיקת צנרת ביוב באמצעות מצלמה צינור לוזון חזקים בביצוע!

בבדיקה שלפנינו ניתן ליראות כיצד הטכנאי מבצע בדיקת קו ביוב ומגלה באמצעות מצלמת צינור פיצוץ בצנרת ביתית של שירותים לאחר כ8 מטר!
 

צילום במצלמה תרמית, איתור נזילות ללא שבירת קירות!

בבדיקה שלפנינו ניתן ליראות כיצד המצלמה התרמית מגלה מיקום מדויק של רטיבות בקיר, איך אתם רואים ואיך אנחנו רואים, המצלמה מראה 3 צבעים כחול אדום וצהוב כשהצבע הכחול מראה על לחות גבוהה וקור ובכך לוזון מגלים את הרטיבות ללא שבירת קירות ומבצעים את התיקון באופן נקודתי. 
 

גילוי פיצוץ בצנרת בעזרת צינתור ותיקונו לוזון הפיתרון שלך לאיתור חדירות מים.

בבדיקה שלפנינו ניתן ליראות כיצד הטכנאי מגלה פיצוץ בצנרת של ביוב באמצעות צינתור והדרך לתיקונו בעזרת ציוד משודרג ומקצועי.
 

בדיקה באמצעות מצלמה תרמית אינפרא אדום, לוזון חזקים בביצוע!

בבדיקה שלפנינו ניתן ליראות בדיקה הנעשית באמצעות מצלמה תרמית המראה בדיוק רב את מקור הכשל באיטום המצלמה בעצם מגלה חדירות מים רטיבויות ונזילות באופן נקודתי ללא שבירת קירות, חסכון בזמן בכסף ועוגמות נפש, לוזון 30 שנות הצלחה בשטח!
 

איתור נזילות בקווי ביוב מה יתרונות הביובית? לוזון דואגים לשקט שלך...

מהם יתרונות הביובית? ולמה להשתמש דווקא בה? הביובית נכנסת בין הבנינים, היא קטנה, עולה על מדרכות, נכנסת לחניות, ללא רעשים, ללא לחצים גבוהים ופותחת סתימות באופן מהיר ויעיל. לוזון כל הפתרונות לאיתור חדירות מים בדרך היעילה, הבטוחה והמשתלמת!
 
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-