קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> סוגי בדיקות >> מצלמת צינור

מצלמת צינור / מצלמת סליל אופטי

צילום צנרת מים וביוב לבית ומבנה

צילום צנרת היינו הליך המתבצע באמצעות מצלמה זעירה המוכנסת לתוך תעלת צינור המים וקווי הביוב על מנת לצלם את המתרחש בפנים הצינור מבלי צורך בשבירת והרס הקירות מסביב.
מה ניתן לאתר בעזרת מצלמת הצינור?
מצלמת הצינור בדרך כלל מאתרת כשלים בצינור כגון: שבירת הצינור, סדקים בצינור, פיצוצי צנרת, עיוותים שונים בצנרת חורים וכדומה.

כיצד נגרמים כשלים בצנרת?
הכשלים בצנרת נגרמים בדרך כלל כאשר הצינור הוא ישן, צינור שלא הוחלף זמן רב. הצינור עם הזמן נשחק ומתבלה, חלודה וקורוזיה ולכן נוצרים בו כשלים כמו סדקים, חורים, פיצוצים בצנרת, שברים וכדומה. כשלים בצנרת המים יכולים לאסוף פסולת רפש וכך לסתום את מערכת הצינור או לגרום לסדקים, חורים ושברים.

מתי מומלץ להשתמש בצילום הצנרת?
מומלץ מאוד לשימוש כאשר יש קושי בהגעה אל הצינור, הצינור נמצא בתוך פיר או חבוי, כאשר הצינור ישן וישנה סכנה בחציבה והריסת הקירות.

הליך צילום צנרת
הגעתו של טכנאי לצורך ביצוע הליך צילום צנרת היינו תחילתו של הליך נכון וחסכוני. איתור מקור התקלה בצנרת המים ו\או בצנרת הביוב ע"י מצלמת דחיפה הנו הדרך הטובה ביותר להימנע מסיבוכים ותקלות צנרת נוספות כגון- ניסיון פתיחת סתימות בצנרת באמצעות כלים שאינם ייעודיים, פיחת צנרת והשחלת אמצעים שונים אשר עלולים לגרום לנזקים נלווים.

כאשר הטכנאי מגיע אל מקום התקלה ראשית הוא בוחן את סיפור המקרה, תופעות הלוואי ומקבל תמונת מצב מלאה עבור התקלה. במידה והוחלט כי הפתרון המתאים הנו הליך צילום צנרת, מצלמת דחיפה ההליך מתבצע במיומנות רבה, ניסיון רב שנים וציוד טכנולוגי חדיש.
 
צילום צנרת

לאחר סיום צילום הצנרת, איתור הנזילה בצנרת והבנת תוצאות הבדיקה, אנו מעניקים לכם דוח מפורט עם כל המידע שאספנו אודות התקלה. פתרון מיוחד אשר מהווה מהפכה בתחום האינסטלציה, פיצוצי צנרת וסדקים בצנרת הנו הליך אשר נקרא צנתור צנרת.

הליך זה הנו החדרת רצועת גומי ייחודית המלווה במכלול ציוד השחלה ייחודי ובעזרתה ניתן להחדיר את מנגנון רצועת הגומי הפנימית ולאטום צנרת מים דרך חלקה הפנימי מבלי צורך בהריסת הקירות ומבנה לטובת פתרון התקלה. לפרטים נוספים ראה צנתור צנרת.
 
צילום וצנתור הצנרת יכול לחסוך לכם אלפי שקלים אם רק תתייעצו ותיעזרו בטכנאים מקצוענים ומיומנים בתחום איתור הנזילות. הטכנאים המיומנים מבית המרכז הישראלי לנזקי מים בע"מ עומדים כאן לשירותכם בכל רחבי הארץ, עם אמינות וסיפורי הצלחה רבים. אנו כאן לחסוך לכם אלפי שקלים ולהעניק נחת לרוחכם.
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-