קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> סוגי בדיקות >> מצלמה תרמית אינפרא אדום

מצלמה תרמית אינפרא אדום

מצלמה תרמית

צילום תרמי הנו צילום באמצעות מצלמה תרמוגרפית, אשר קולטת באמצעות גלי אינפרא אדום, תת אדום את מקור הרטיבות במקום הנבדק. באמצעות הצילום התרמי ניתן לקבל תמונה ויזואלית הממחישה באמצעות צבעים את הפרשי הטמפ' בנקודת הבדיקה.

הצילום התרמי הנו כלי עזר משמעותי ביותר לאיתור מקור חדירת המים, נזילה ורטיבות, ובייחוד כאשר מדובר על בעיות איטום מסובכות בהן קיימות מספר אפשרויות לנזילה.
 
איתור נזילות

מתי מומלץ לבצע צילום תרמי לאיתור נזילות?
רצוי להשתמש במצלמה תרמית כאשר אנו מזהים רטיבות בקיר, אך הרטיבות אינה גלויה לעין, כלומר רטיבות נסתרת. הצילום התרמי מאפשר לזהות את מקום הנזילה בדיוק מרבי ע"י פיענוח המצג הוויזואלי המפוענח ע"י טכנאי מוסמך.

התמונה הטרמוגרפית המתקבלת ע"י המצלמה התרמית הינה תמונה שלרוב לא תהיה מוכרת לעין רגילה שאינה מיומנת לפענוח מצג תרמוגרפי. תמונה זו מתארת את המצג הוויזואלי כפלטה של צבעים בספקטרום שבין כחול לאדום. כאשר הכחול יציין את הנקודה הקרה ביותר ואילו האדום יציין את הנקודה החמה ביותר.

פענוח התמונה התרמית
פענוח התמונה התרמית נעשה ע"י טכנאי מוסמך מבית המרכז הישראלי לנזקי מים, אשר יודע הן את הפן התיאורטי והן את הפן המעשי שבהליכי פענוח התמונה וביחס לסוג הבעיה הנבדקת. מיותר לציין כי קריאה פשוטה וישירה של התמונה התרמית עלולה להוביל לכישלון ואי דיוק באיתור הנזילה אשר מתבטא בבזבוז משאבים, כסף ועוגמת נפש. לדוגמא, כאשר מאתרים נזילה במערכת מים חמים באמצעות צילום תרמי לא יהיה האזור המוצג בכחול כסמן למקור הנזילה, להפך הוא הנכון במקרים של מערכות מים חמים כרי הסקה, חימום תת רצפתי לרוב נכוון למציאת נקודת הכשל אשר תהיה מוצגת כנקודה חמה, צבע אדום.

מידע מומלץ לבעלי דירות:

איתור לקוי
– עליכם לדעת שאם לא תתבצע בדיקה מקיפה ע"י בעל מקצוע מוסמך שיבדוק את מיקום מקור הנזילה עלולות להיווצר לנו בעיות רבות. כגון, בזבוז כסף רב, כלומר אם ישנה רטיבות בנק' אחת ובא בעל מקצוע והורס נק' אחרת שבה הוא "חושב" שקיימת הנזילה או שממנה ניתן להגיע לנזילה וכך הורס חלקים מהבית כמו, שבירת קירות, מרצפות וכדומה, אנו כבעלי הנכס נשלם ונבזבז כסף רב על החשיבה הלא מקצועית של אותם מאתרים שאינם מוסמכים לכך ובנוסף יגרום לנו לעגמת נפש וטרחת חינם.

נזק לרכוש – כאשר ישנה רטיבות במבנה ואין מטפלים בה, דבר זה עלול לגרום לנזק גדול של רכוש. לדוגמא- הרטיבות מרטיבה את הקירות, יוצרת עובש וטחב ויכולה להגיע לרהיטים הצמודים לקיר ולגרום להם להתקלפות, הורדת הצבע ואף הוצאתם משימוש.

ערעור היסודות – עליכם לדעת שאם ישנה רשלנות בבדיקת מיקום מקור הנזילה, כלומר בעל מקצוע שאינו מוסמך בודק את מקור הנזילה ואינו מדייק במיקום מקור הנזילה ובעצם מטפל במיקום אחר  של רטיבות, הרטיבות הנוכחית במבנה יכולה להתגבר ולהתפשט במבנה ואף לגרום לבעיות חמורות כגון התקלפות של סיד הקירות, עובש, טחב העלולים לפגוע בבריאות האדם והחמור מכל ערעור יסודות המבנה ואף קריסתו. בעצם בעל המקצוע לא פתר את הבעיה הנוכחית ואף גרם לנזק נוסף.
 

חברת לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים בע"מ מספקים שירותי איתור, גילוי ובדיקות תרמיות בצורה מוקפדת ומקצועית עם ניסיון של שלושים שנות הצלחה בשטח. בדיקות תרמוגרפיות לאיתור נזילות מתבצעות ע"י טכנאים מוסמכים מבית המרכז הישראלי לנזקי מים ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-