קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> מכשור החברה

מכשור החברה

צילום צנרת היינו הליך המתבצע באמצעות מצלמה זעירה המוכנסת לתוך תעלת צינור המים וקווי הביוב על מנת לצלם את המתרחש בפנים הצינור מבלי צורך בשבירת והרס הקירות מסביב.

קרא עוד...
 
מצלמת צינור
 
צילום תרמי הנו צילום באמצעות מצלמה תרמוגרפית, אשר קולטת באמצעות גלי אינפרא אדום, תת אדום את מקור הרטיבות במקום הנבדק. באמצעות הצילום התרמי ניתן לקבל תמונה ויזואלית הממחישה באמצעות צבעים את הפרשי הטמפ' בנקודת הבדיקה.

קרא עוד...
 
מצלמה תרמית אינפרא אדום
בדיקת מד הלחץ מאפשר לנו לדעת את רמת הספקת המים לבית ובכך לתכנן ולקבוע את צורת החלוקה בבית.
מד לחץ
 
צילום צנרת רובוטי מתאפשר באמצעות החדרת רכב אל תאי ביוב ותעלות מים בקטרים גדולים, הרכב מאובזר במצלמה וחיישנים המשדרים את מיקומו המדוייק ואת תמונת המצב בזמן אמת. איתור כשלים ובעיות צנרת בזמן אמת במקומות אליהם בני אדם לא יכלו להגיע מבלי לגרום הרס רב.​

קרא עוד...
 
מצלמת רובוט
 
שירותי מיפוי תשתיות עוזרים לזהות באופן מדויק את המערכות השונות מתחת לשטח ואת עומקן. בדיקה זו נעשית בטכנולוגיה מתקדמת ובמכשיר לבדיקת תוואי צינור. איתור ומיפוי תשתיות הינה בדיקה של מערכות צנרת העוברות בקרקע שהתוואי שלהן אינו ידוע. בתחום האינסטלציה, במקרה של נזילת מים המכשור הטכנולוגי מאפשר לנו לדעת במדויק את תוואי הצנרת המיועדת כהכנה לגילוי הנזילה בצורה ממוקדת.

קרא עוד...
 
איתור ומיפוי תשתיות תת קרקעיות
 
בדיקת לחות נעשית באמצעות מכשיר מד מגע המשמש למדידה וחישוב אנרגיית פני השטח במגע עם כמות הנוזל, ובכך לקבוע את אחוזי הלחות הקיימים במשטח הנדגם, בעזרת מכשיר זה ניתן לקבוע האם קיימים ריכוזי לחות גבוהים באזורים הנמדדים.

קרא עוד...
 
מד לחות
 
לעיתים ישנה רטיבות ואנו לא מודעים מהיכן היא נובעת, אחד מהדרכים לגלות זאת הא באמצעות בדיקת בלון. אז מהי בעצם בדיקת בלון? בדיקת בלון היא בדיקה הנעשית במערכת מי הקולחין של הבית. הבדיקה מתבצעת בדרך כלל באזור יציאת המים לכוון המערכת הראשית של העירייה. 

קרא עוד...
 
בדיקת בלון
 
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-