קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> סוגי בדיקות >> מד לחות

מד לחות

בדיקת לחות נעשית באמצעות מכשיר מד מגע המשמש למדידה וחישוב אנרגיית פני השטח במגע עם כמות הנוזל, ובכך לקבוע את אחוזי הלחות הקיימים במשטח הנדגם, בעזרת מכשיר זה ניתן לקבוע האם קיימים ריכוזי לחות גבוהים באזורים הנמדדים.

למה נועדה בדיקת לחות?
בדיקת לחות מתבצעת לצורך קבלת נתונים בדבר רמות המים הכלואים מתחת לריצוף ובתוך קירות המבנה. מהבדיקה ניתן לקבוע האם אחוזי הלחות במקומות אלה עומדים בתקן הישראלי או גבוהים ממנו. הבדיקות ניתנות לקבלת החלטות על אופן הטיפול ברטיבות.
 

במידה ורמת הלחות גבוהה מהמותר יהיו לכך השלכות בדמות ספיגה קפילארית בקירות הגורמות לקילופי צבע, שקיעות בריצוף, עיוותים בפרקטים, ריחות עובש בארונות, משקופי דלתות בלואים והגרוע מכל נזקים בצנרת מתכת העוברת ברצפה, לכן על פי נתוני הבדיקה ניתן לתכנן את אופן הטיפול ובכך למנוע נזקים עתידיים.

מתי צריכים לעשות בדיקת לחות?
אם קרתה בביתכם נזילה מצנרת המים, אף על פי שתוקנה, או הצפה או שהקירות מתחילים להתקלף, חשוב לבצע בדיקת לחות ברצפת הבית. חשוב לדעת, דליפות מים מצנרת גורמות להתפשטות המים מתחת לריצוף ונספגים בחול המילוי והרטיבות מתרחבת בכל רחבי הבית.
 

לוזון- המרכז הישראלי לנזקי מים בע"מ, מחכים לפנייתכם עם מגוון רחב של טכנאים מומחים בתחום איתור, איטום, אינסטלציה ועוד.. אנו כאן לתת לכם שירות אדיב אמין ומקצועי, עם שלושים שנות מקצועיות והצלחה לשירותיכם בכל רחבי הארץ, ממטולה ועד אילת.
 
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-