קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> מאמרים לוזון

מאמרים לוזון

ישנם מצבים בהם המים כבר חדרו אל הבית. הנזק הנגרם לרכוש הניזוק הנו אל חזור ואילו יכולנו להחליף את כל הבית היינו עושים זאת אך לרובנו אין את היכולות הזו ובסופו של דבר נצטרך להתמודד עם המצב ולהתחיל בעבודת שיקום נזקי מים.

קרא עוד...
 
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים
 
לא קונים בית לפני שמזמינים בדיקה
רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה
המקומות בהם נתקל ברטיבות ודליפות מים בצנרת חיצונית הם- שטחים חקלאיים, פרדסים, גינות פרטיות, גינות ציבוריות ובעיקר בתוך האדמה.

קרא עוד...
 
איתור נזילות ודליפות מים בצנרת
 
צילום צנרת היינו הליך המתבצע באמצעות מצלמה זעירה המוכנסת לתוך תעלת צינור המים וקווי הביוב על מנת לצלם את המתרחש בפנים הצינור מבלי צורך בשבירת והרס הקירות מסביב.

קרא עוד...
צילום צנרת
 
רכישת נכס ללא ביצוע בדיקה זו חוסר אחריות שתצטרך להתמודד איתה בצורה עצמאית.
במדינת ישראל נהוג ומקובל על כולם (על פי רוב) בטרם רכישת רכב יש ללכת לביצוע בדיקה… אך למה לא לוקחים את הדירה לבדיקה לפני קנייה?


קרא עוד...
 
אל תגיד לא ידעתי! איתור נזילות וכשלי מים – בדק בית
 
פתרון לנזילות מים בבית: חברתנו מספקת בדיקת איתור נזילות, דוח בדיקה מפורט הכולל ממצאים מהשטח ואופן ביצוע לקבלן מבצע אך כמובן ניתן להזמין גם את ביצוע עבודת התיקון בשטח מאיתנו במקצועיות ואמינות חסרת פשרות.

קרא עוד...
 
איתור נזילות
 
צילום קו ביוב הנו פתרון יעיל ומוכח בשטח אשר חוסך כסף רב בטרם ביצוע העבודה. הצילום מתבצע האמצעות מצלמה רובוטית אשר מוחדרת אל תא הביוב הקרוי גם "מאנול". הרכב הרובוטי הוא כלי רב עצמה, קטן במידותיו אך ענק ביכולותיו.

קרא עוד...
 
מצלמה רובוטית וצנתור צנרת
 
איתור בעיות רטיבות במבנים הן מהבעיות הנפוצות ביותר. בעיות הרטיבות הגדולות ביותר נגרמות בעונת החורף עקב הגשמים והמשקעים הרבים בארצנו. גילוי ואיתור רטיבות בקירות המבנה היא שיטה מהפכנית וברמת דיוק גבוהה ביותר לאיתור נזילות, נזקי מים, או מקור פיצוץ מים.
איתור רטיבות בקירות המבנה
 
הלחות המוחלטת היא מסת המים המצויה בנפח אוויר מסוים, והלחות היחסית היא יחס המבוטא באחוזים בין כמות האדים שבאוויר בטמפרטורה נתונה, לבין כמות האדים שאוויר בנפח זה יכול להכיל במצב של רוויה.

קרא עוד...
 
לחות מוגברת בקירות
 
לחות ורטיבות, הנגרמים כתוצאה מחדירת מי גשמים, משיטפונות, פיצוצים בצנרת או כתוצאה של הצפות, נזילות ורטיבות במבנה, גורמים להתפתחות עובש וטחב בקירות המבנה.
עובש וטחב בקירות המבנה
 
במרוצת השנים העולם התפתח והביא איתו שיכלולים טכנולוגים המאפשרים את זיהוי מקור הנזילות הסמויות בבתים ומבנים ללא צורך בשבירה והרס המבנה. אנו – לוזון המרכז הישראלי, פורשים בפניכם את מגוון האמצעים הטכנולוגים המובילים בתחום איתור הנזילות. פתרונות אלו המוצגים במאמר זה יוכלו לחסוך לכם כסף רב ולקצר משמעותית את הליך גילוי הנזילה.
צילום תרמי
 
המונח קפילאריות ( Capillary ) בעברית הנו נימיות ( נימי ) ומתאר מצב בו נוזל מסוגל לעלות ולטפס כנגד חוקי כוח הכבידה. המונח שגור ומצוי לרוב בתיאור צמחים אשר מים עולים כנגד חוקי הכבידה.
רטיבות קפילארית
 
אחד הדברים שאתם חייבים לעשות לפני שאתם נכנסים לדירה חדשה שקניתם זה בדק בית. עם בדיקת בדק בית יתגלו כל הליקויים שיש בדירה ויטופלו בהקדם. מעבר לכך תוכלו לעשות איטום כהתגוננות לקראת בואו של החורף.

קרא עוד...

 
איטום גגות
 
בדיקה שיגרתית לפני בוא החורף, יכולה לגרום לכם להחליט אם יש צורך בביצוע איטום גגות. בדיקה כזאת, יכולה למנוע מכם נזילה שתגרום נזקים גדולים למבנה.
איטום גגות כל מה שצריך לדעת
 
בדק בית לאיתור נזילות וכשלי איטום הוא סטנדרט שיש לקדמו בישראל של ימנו
המציאות מוכיחה שוב ושוב כי רכישת דירה ללא בדיקה גובלת ברשלנות של הקונה והמוכר כאחד ויתרה מזאת חוסר מקצועיות של המתווכים ועורכי הדין הקשורים בדבר. אולם אילו בכל עסקת רכישת דירה היו מבצעים בדק בית ייתכן וחלק גדול מהעסקאות היו מתפוצצות בשלב מוקדם של התהליך.


קרא עוד...
 
בדק בית
 
לרטיבות בקירות נלווים, פעמים רבות, נזקים חמורים, שתיקונם יכול לעלות אלפי שקלים, אם לא עשרות אלפי שקלים. לפני שעוברים לדירה חדשה, בין אם זו דירת קבלן או דירה יד שנייה מומלץ לערוך בדק בית, הכולל גם בדיקת רטיבות.

קרא עוד...
 
בדיקת רטיבות
 
חברת "לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים" בדק בית, הינה חברה מקצועית, בעלת מיומנות ובקיאות מעמיקה למעלה מ-30 שנה, בתחום בדיקות לאיתור ליקויי בניה ובהם איתור נזילות מים קיימים, סמויים ופוטנציאלים. החברה מספקת מגוון בדיקות מקצועיות ומיומנות למבנים חדשים וקיימים באמצעות מכשור אל הרס, איתור ליקויי בניה ואיתור רטיבות בבתים, בכל שלבי הבניה, לפני ולאחר רכישה, תוך הקפדה בלתי מתפשרת לתקנות החוק בנדון.

קרא עוד...
 
איתור נזילות מים
 
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-