קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> כתבות ומאמרים >> ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים

ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים

ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים
ישנם מצבים בהם המים כבר חדרו אל הבית. הנזק הנגרם לרכוש הניזוק הנו אל חזור ואילו יכולנו להחליף את כל הבית היינו עושים זאת אך לרובנו אין את היכולות הזו ובסופו של דבר נצטרך להתמודד עם המצב ולהתחיל בעבודת שיקום נזקי מים.

מהו הליך שיקום נזקי מים – ייבוש נזילות מים
ייבוש נזילות מים – שיקום נזקי מים מתייחס הן לרכוש והן למרכיבי המבנה אשר נגרמו בעקבות נזילה ולמרות שהייה ניתן לפתור זאת על די הליך איתור נזילות. כאשר על רכוש לא נרחיב יותר מידי ואילו על הנדלן ואופי השיקום נרחיב במאמר זה.

לאחר הצפה שנובע ממקורות גג או קומה מעלינו אנו מגלים מספר כשלים נפוצים אשר מצריכים טיפול ושיקום מעמיק. תקרות וטייח מפוצץ, כתמי עובש וטחב בקירות, קירות מפוצצים כפי הנהוג לקרוא להם וכמובן מים כלואים ברצפת הבית. ובכן לכל בעיה יש פתרון מוכר יותר או פחות אך על יעילותם של פתרונות אלו אין להקל ראש.
שיקום נזקי מים באמצעות יבשנים

מומלץ לקריאה עבורך:
חומרים לייבוש רטיבות מהיר.
כיצד תחכו חודש בדירה רטובה עד שתתייבש? האם זה הגיוני ומציאותי לחיות כך? כמובן שלא! אז מהם הפתרונות הייעודיים שתוכלו למצוא אצל לוזון המרכז הישראלי. הכנו רשימה על קצה המזלג לפתרונות נפוצים ויעילים

חומרים כימיים לייבוש נזילות מים מזורז וספיחת נוזלים. תוכלו למצוא אצלנו מספר של חומרים המספקים זירוז כימי לייבוש השטח הרצוי, חומרים אלו טיבם מוכח בפועל ואין סכנה לדיירי המבנה. באמצעות חומרי ייבוש נוכל לספוח ולייבש את האזור בצורה ראשונית וייסודית עד להגעה למצב בו ניתן להתחיל את שיקומו.

יבשנים – מכשור לייבוש רטיבות ונזילות הכולל פתרונות לייבוש מים כלואים
ייבשנים – תנורי חימום ואידויי מים לייבוש נזילות, תנורים בעלי יכולת ספיחת מים ושאיבתם – מוצרים אלו ניתנים להשכרה כחלק מהעבודה שלנו ומאפשרים זירוז משמעותי ביותר בהליך ייבוש המים.

יבשנים ותנורי אידוי מיים מאפשרים זירוז אמיתי ומשמעותי, ישנם סוגים רבים ושונים על פי ייעוד התקלה ואופי פתרונה. חלקם מיועדים לקליטת מים מתחתית רצפות וספיחת מים כלואים. חלקם מיועדים לייבוש אגרסיבי לקירות ומשטחים.
 

לוזון המרכז הישראלי ממשיכים להציע לכם מגוון של פתרונות שלא תמצאו אצל כל אחד. אנו חותרים קדימה תמיד ומובילים בתחום לטובת כלל התושבים ולקוחותינו הרבים.

על איכות לא מתפשרים – לוזון – שלושים שנות הצלחה בשטח!

 
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-