קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> בדק בית >> בדק בית

בדק בית

אל תיפול בפח! רכישת דירה ללא בדיקה דומה לעסקת חתול בשק!!!

בדק בית לאיתור נזילות וכשלי איטום הוא סטנדרט שיש לקדמו בישראל של ימנו

המציאות מוכיחה שוב ושוב כי רכישת דירה ללא בדיקה גובלת ברשלנות של הקונה והמוכר כאחד ויתרה מזאת חוסר מקצועיות של המתווכים ועורכי הדין הקשורים בדבר. אולם אילו בכל עסקת רכישת דירה היו מבצעים בדק בית ייתכן וחלק גדול מהעסקאות היו מתפוצצות בשלב מוקדם של התהליך.

את הסקת המסקנות במקרים של פגמים וכשלי מים במבנה צריכים לעשות כל אחד מהגורמים הנוגעים בדבר ובטרם רכישת הדירה ולמרות שאין תקן ידוע וחד משמעי בביצוע בדיקת בית לפני קנייה, כדאי ואף מומלץ כי אנו כאנשי מקצוע וצרכנים ניצור את הרף לכך.
 
לא קונים בית לפני שמזמינים בדיקה

קונה בית? רוכש דירה? בדק בית הוא חובה!!!
קניתם בית? קונים דירה? אל תתפשרו לרגע. ביצוע בדיקת נזילות סמויות וכשלי איטום ומים היא הכרח שאין להקל בו ראש. שימו לב והיזהרו. השוק הישראלי מחנך בעלי דירות ועוסקים בנדלן לביצוע עבודות שיפוצים להעלאת ערך הנכס וזה לא סוד. נכון שבמידה ויש נזק הידוע למוכר עליו לציין זאת אך  ברוב המקרים בעל הדירה, כרי המוכר, מאמין בלב שלם כי השיפוץ או התיקון הנקודתי ימנע חזרה על אותה התקלה.

שלא נדבר על מקרים בהם ישנה רשלנות קבלנית או בעיות ותקלות ברמת המבנה שכן לרכוש דירה עם נזילות זה "אסון" אך בעיות ברמת בטיחות המבנה הם אסון ממשי יותר ומסוכן ברמה המיידית.
 

לוזון המרכז הישראלי מפרסם מאמרים ומידע לציבור הרחב מתוך רצון לידע על כשלים נפוצים שאנו פוגשים יומיום.

רוב התושבים בארץ זוכים לקנות דירה ואולי שניים ולא כולם יודעים עד כמה מורכבת וחשובה העסקה והדקויות שבה.

מומלץ לקבל חוות דעת מקצועית ולהזמין בדיקה לאיתור נזילות סמויות בבית בטרם רכישת הנכס על מנת שתוכלו להגיע לפשרה הדדית ולקיחת אחריות משותפת לטובת חווית קנייה נעימה והוגנת.

תוכלו להיעזר בשרותינו ואו בגופים אחרים המתמקצעים בכך.

נשמח לעמוד לרשותכם:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים בע"מ. 072-33-80-428

כל אחד יודע כי ביצוע בדיקה לרכב לפני הקנייה או המכירה, תלוי מאיזה צד מסתכלים, הוא סטנדרט ידוע מראש. רכב יד שנייה בממוצע ינוע בין 40 ל 80 אלף שקלים, כמובן תלוי בסוגו והשנתון וכיו' וכיו' אך העיקרון זהה. בדיקת הרכב במוסך מוסכם על שני הצדדים הנה תנאי מחייב בעסקה.

אולם גם כאן אין תקן או הכרח אך יש בו מהנהוג בשוק הישראלי. מי משלם את עלות הבדיקה ואו אם התגלו נזקים על מי חלה האחריות זו כבר שאלה של הסכמה הדדית אך את העבודה שבמידה ויש נזק הוא לא ישאר בגדר מוסתר ומעתה יהיה גלוי לכל, זוהי העובדה והמטרה שלשמה התרוצצנו לבדיקה.
 
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-