קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> בדיקת רטיבות >> בדיקת רטיבות

בדיקת רטיבות

לרטיבות בקירות נלווים, פעמים רבות, נזקים חמורים, שתיקונם יכול לעלות אלפי שקלים, אם לא עשרות אלפי שקלים. לפני שעוברים לדירה חדשה, בין אם זו דירת קבלן או דירה יד שנייה מומלץ לערוך בדק בית, הכולל גם בדיקת רטיבות.

בדיקה זו, מתבצעת ע"י מאתר מוסמך באמצעות חדשני מתקדם ואל הרס שאינו מצריך שבירת קירות המסוגל לבחון את המבנה ולזהות את מקור הרטיבות, אם אכן קיימת אחת כזו. לאחר זיהוי הרטיבות ניתן לבחון את פתרונות התיקון השונים כדי להתמודד אתה, ובהתאם  להחליט באילו אפשרויות או הליכים לבחור.
 

חשיבותה של בדיקה זו
בדיקת הרטיבות על ידי חברת לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים  היא הליך מומלץ לכל אחד לפני הכניסה למבנה חדש. בעל המקצוע, המגיע אל המקום ונעזר במכשור אל הרס ,יכול לזהות את מקורה – ללא צורך בהרס קירות, בשבירת מרצפות או אריחים או בכל נזק אחר.
 
מצלמה תרמית אינפרא אדום

הבדיקה בין היתר נעשית באמצעות מצלמה תרמית אינפרא אדום, המזהה שינויים בטמפרטורה, שיכולים להעיד בין היתר על רטיבות במקום. בדיקת רטיבות אפשרית גם במקרים בהם מופיעה נזילה חדשה, שמקורה איננו ידוע או איננו קשור לצנרת הדירה. בעזרת בדיקה זו ניתן פעמים רבות לאתר ליקויי בנייה שונים, הקשורות לתשתיות הקיימות, לאופן איטום המבנה וגם לחומרים שבהם השתמשו במסגרת הבנייה עצמה.

לפנות למומחים בתחום
חברת לוזון מציעה שירותי איתור נזילות ובדיקת רטיבות, הנעשים בהתאם למודלים קבועים אותם פיתחה החברה. החברה, שעובדת בתחום זה למעלה מ –30 שנה, מלווה את לקוחותיה במסגרת שירותי ביקורת מבנים, בדק בית לפני מעבר דירה ואיתור ליקויים.

הצוות של החברה, הינם מאתרים מנוסים ומיומנים המלווים את לקוחותיהם ומבצעים את הבדיקה הנדרשת תוך התייחסות לצרכים הקיימים ולסיבה שבגינה הוזמנו. חברת לוזון פועלת לא אחת גם במסגרת תביעות בבית המשפט, המוגשות על ידי לקוחות החברה ומצריכות ממצאים רשמיים המעידים על ליקויי בנייה, לרבות רטיבות ובעיות איטום שונות. החברה עומדת לרשות לקוחותיה בכל עת ומבטיחה מענה מהיר ומקצועיות ללא פשרות.
 
איתור נזילות מים

אנו המרכז הישראלי לנזקי מים בע"מ לשירותכם ל- גילוי ואיתור מקור רטיבות בקירות במבנה, נמצאים לשרותיכם בכל רחבי הארץ.

לפרטים והזמנות חייגו: 072-33-80-428.
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-