קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> כתבות ומאמרים >> אל תגיד לא ידעתי! איתור נזילות וכשלי מים – בדק בית

אל תגיד לא ידעתי! איתור נזילות וכשלי מים – בדק בית

מתווך, איש נדל"ן , מוכר דירה או רוכש דירה, שים לב!
רכישת נכס ללא ביצוע בדיקה זו חוסר אחריות שתצטרך להתמודד איתה בצורה עצמאית.

במדינת ישראל נהוג ומקובל על כולם (על פי רוב) בטרם רכישת רכב יש ללכת לביצוע בדיקה… אך למה לא לוקחים את הדירה לבדיקה לפני קנייה?
 
בדק בית

איתור נזילות מים – הפתרון המוכח שיחסוך לכם כסף רב ועוגמת נפש.
טוב ייתכנו מספר סיבות וחלקם אף ירמזו חלילה על חוסר הגינות בכוונה תחילה אך אנו לא נעסוק בזאת. אנו עוסקים אך ורק במצב תקין בו אדם מן הישוב רוצה למכור את דירתו. דירתו הנחמדה בת ארבעה חדרים ומרפסת או גינה, אזור טוב וגם שכונה נאה. בדירה זו הוא מגדל את ילדיו עם אישתו הנחמדה וכך אט אט הגיעה העת להשתדרג לדירה החדשה.

פלוני מתחיל לחפש דירות חדשות, בודק כאן ובודק שם, מתייעץ ואף נעזר בשרותי תיווך נוצצים וטובים. לא צריך להיות חכם גדול הוא אומר לעצמו, על מנת לקנות דירה טובה יותר מקודמתה עליו לגייס הון גדול יותר. אכן כך הדבר הוא חסך במרוצת השנים וכעת מבין כי עליו למכור את דירתו היפה לכל המרבה במחיר.

לאחר שיטוט קל ברשת, כמה שאלות לחברים והתייעצות עם המשפחה ואנשי מקצוע הוא מבין כי שיפוץ של מאה אלף שקלים יגרום לדירתו לקפוץ כמעט בשלוש מאות אלף שקלים. הוא עושה אחד ועוד אחד ומבין שזו השקעה משתלמת.

מזמינים איש שיפוצים, שני קבלנים ומעצב פנים להצעת מחיר ויוצאים לדרך. הכל עובר בשלום והדירה אכן נימכרת במחיר מדהים. פלוני חש גאווה והשתאות אל מול המהלך הגאוני שביצע וכעת הוא יכול לרכוש את הפנטהוז שתי קומות עם גינה בדיוק כמו שהוא ואישתו חלמו עוד מהתחלה.

הדירה נמכרה וכעת הגיע הזמן להביט בצד השני של העסקה. אלמוני שרץ במרוץ החיים בדיוק כמו פלוני אך בהשהייה קלה מגיע ורואה דירה יפה. לאחר חיפושים רבים מחליטים על הקנייה, מתייעצים מתמקחים  עד להחלטה. לוקחים משכנתא ומושכים עד הקצה כי מה לעשות המציאות קשה וללא ספק נהנים מהדירה.

לרוע מזלו של אלמוני לא עברה שנה ולפתע בחורף הראשון הגיע הפתעה. מים וגשמי ברכה שטפו את אזור הדירה והיא החלה אט אט מאפשרת למים לחדור מבעד לגג. אלמוני מזמין איש מקצוע וזה אומר לו כי עלות התיקון היא כך וכך. חושב אלמוני לעצמו ואו עם אישתו ושואל איש מקצוע האם זו תקלה נדירה. איש המקצוע מגיב בתשובה ישירה ואומר כי אין מצב, לפי מצב הגג נראה כי זה קרה גם בשנה שעברה…?

את התשובה לתסריט אתם כבר מכירים, ונכון ! יכול מאוד להיות שבשנה שעברה לא הייתה נזילה אך האם אפשר לגלות זאת מראש הייה?

 את רוב כשלי המים והאיטום ניתן הייה לזהות מראש. בדק בית לאיתור נזילות סמויות הנה הדרך היחידה לזיהוי כשלים בדירה בטרם הרכישה.

 אז כמו שאומר ההוא מהטלויזיה… "שלא יעבדו עליכם"

חברת לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים בע"מ מספקים שירותי איתור, גילוי ובדיקות תרמיות בצורה מוקפדת ומקצועית בכל חלקי הארץ עם ניסיון של שלושים שנות הצלחה בשטח. בדיקות לאיתור נזילות מתבצעות ע"י טכנאים מוסמכים מבית המרכז הישראלי לנזקי מים ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-