קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> כתבות ומאמרים >> איתור נזילות

איתור נזילות

פתרון לנזילות מים בבית: חברתנו מספקת בדיקת איתור נזילות, דוח בדיקה מפורט הכולל ממצאים מהשטח ואופן ביצוע לקבלן מבצע אך כמובן ניתן להזמין גם את ביצוע עבודת התיקון בשטח מאיתנו במקצועיות ואמינות חסרת פשרות.

איתור נזילות מים באמצעות מצלמה תרמית
היכולות של המצלמה התרמית הביאו עמה את האפשרות לראות מבעד לקירות וללא צורך בהריסת המבנה וניחושים מיותרים. איתור נזילות המתבצע בעזרת צילום תרמי מאפשר זיהוי ברמת קירוב מהגבוהות ביותר וניטור מקור הנזילה.

מצלמה תרמית הנה כלי שגור בפי מאתרי נזילות, אנשי איטום ואינסטלציה אך יש לשים לב כי לא לכולם הידע והניסיון הן בשימוש אופטימלי במכשור וכן בהבנת הנתונים ויכולת הניתוח של התקלות בשטח.
 
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים מבצעים בדיקת איתור נזילות מים וחדירות מים במבנים מגוון כלים מתקדמים: מצלמת אינפרא אדום, השחלת מצלמות צינור, מד לחץ, בלון איטום לצנרת ומעבדת זיהוי מרכיבי הנוזלים , אלו רק חלק מסוגי הבדיקות שאנו מבצעים.

כיצד נאתר את הנזילה בבית ומהו טיבו של דוח המונפק בלוזון המרכז הישראלי
כפי שהסברנו, איתור נזילות וחדירות מים מתבצע על ידי טכנאי מאתר אשר בקיא ומיומן ברזי המקצוע ומצוייד במכשור הנדרש. הליך האיתור יכול לקחת זמן קצר ובמקרים רבים גם זמן ארוך באיתור המקור המדוייק וזאת על מנת לא להוציא מסקנות ללא ערבות לטיבם.

הדוח המתקבל הינו בעל קבילות בבית משפט ונעשה מתוך הקפדה על אובייקטיביות עובדתית ככל הניתן, הדוח מכיל בתוכנו את סיפור המקרה, ממצאים בשטח כגון תמונות וסרטונים במידה וענשו, תמונות תרמיות ושאר ממצאי הבדיקה. בנוסף לכך בדוח הבדיקה מופיעים המסכנות ודרכי פתרון הכוללים המלצות לגוף המבצע באשר הוא.
צילום תרמי

מה ניתן לעשות לאחר האיתור וקבלת הדוח ומי יבצע את עבודת התיקון עבורכם?
לאחר קבלת הדוח אנו מאפשרים לכל לקוח לבחור באם צוות הביצוע של לוזון יבצע את תיקון התקלה על פי ממצאי הבדיקה ואו כל גורם אחר מטעם הלקוח. אתם רשאים לבחור מי יבצע עבורכם את התיקון בפועל ואין כל חובה ואו התחייבות.

חשוב לציין כי אנו מספקים שירות כולל ובמידה ותבחרו נוכל גם לתת מענה בפתרון התקלה ולא רק בביצוע הליך האיתור.

איתור נזילות במבנה
איתור נזילות מים באמצעות מצלמה תרמית ומכשור טכנולוגי נלווה הנו הפתרון הטוב ביותר לאיתור מקור הנזילה. איתור ברמת דיוק גבוהה ביותר לגילוי נזילות, נזקי מים או מקור פיצוץ מים. נזילות מים נגרמות בשל כשלים באיטום או סדקים במערכות הולכת המים.
בעבר היו מנסים לאתר את הנזילה בכך שבעלי המקצוע היו שוברים והורסים חלקים ניכרים מן המבנה על מנת לאתר את הנזילה מבלי המכשורים המקצועיים שקיימים היום ועוזרים לאתר את הנזילה במהירות, בקלות יחסית ובלי הרס מיותר.
 
בעזרת מה נאתר נזילות במבנה?
בעלי מקצוע מומחים בתחום איתור נזילות יכולים לאתר נזילות בקלות יחסית ע"י מכשירים טכנולוגיים מודרניים כגון: מצלמה תרמית, מצלמת צינור, בלון איטום, צילום צנרת רובוטי, גלאי גז ועוד…

מצלמה תרמית – באמצעות הצילום התרמי ניתן לקבל תמונה ויזואלית הממחישה באמצעות צבעים את הפרשי הטמפרטורה בנקודת הבדיקה. לפרטים נוספים-  מצלמה תרמית

מצלמת צינור – מצלמה זו מאפשרת לראות את פנים הצינור ללא צורך בהריסת הקירות ושבירת הצנרת או הקיר שמסבבו.

צילום צנרת רובוטי – הוא צילום באמצעות החדרת רכב רובוטי לתוך הצנרת ותעלות המים, ברכב זה ישנם מצלמה וחיישנים המשדרים את מיקומו המדויק ואת תמונת המצב בזמן אמת. להמשך קריאה:  צילום צנרת רובוטית.

והדבר העיקרי וחשוב ביותר הוא טכנאי מיומן ומקצועי בתחום, מאתר נזילות מוסמך מבית המרכז הישראלי לנזקי מים יבדוק ויבחן את מקרה התקלה ויאתר בדיוק מרבי את מקור נזילת המים. המרכז הישראלי לנזקי מים פועל בכל רחבי הארץ ומספק שירות לכלל הציבור בתים פרטיים, מבני תעשייה, חברות ביטוח ועוד רבים. אנו מספקים שירות ברמה המקצועית ביותר בשוק לאחר בדיקת איתור נזילות ע"י טכנאי מוסמך מתקבל דוח מפורט הכולל את ממצאי הבדיקה הכוללים את הנתונים הטכניים שתועדו ע"י המצלמה. להמשך קריאה בנושא בדיקת רטיבות ונזילות.
איתור נזילה בבניין

כיצד ניתן לדעת שקיימת נזילה סמויה במבנה?
ניתן לדעת שקיימת נזילה בכמה דרכים והן: חשבון מים לא שגרתי, ירידה בלחץ המים, רטיבות וקילוף הקירות, טחב ועובש וריח רע.

חשבון מים לא שגרתי – כאשר אנו מקבלים חשבון לא רגיל וסביר כמו בכל פעם, החשבון גבוה מידי, סימן שישנה נזילה ממקום במבנה ולכן כדאי לאתר אותה ולמצוא את מקור התקלה.

ירידה בלחץ המים – כאשר זרם הלחץ בזרם המים הנו חלש, ניתן לדעת כי ישנה נזילה בבית, וכי יש עוד פרץ מים היוצא ממקום אחר.

רטיבות וקילוף הקירות – כאשר אנו מזהים רטיבות בקירות או התקלפות עלינו לדעת שככל הנראה קיימת נזילה באזור זה. אנו מבינים שהמים מהנזילה מחלחלים לאורך הקיר וזהו הגורם לרטיבות הקיר והתקלפותו.

טחב ועובש – כאשר אנו מזהים בקירות ותקרות המבנה טחב ועובש עלינו להבין כי ככל הנראה ישנה נזילה במבנה, והמים המחלחלים מין הנזילה והלחות גורמים לעובש וטחב בקירות הבית ואף לפגיעה בבריאות המתגוררים במבנה. כמו כן ייתכן והמצב נגרם בעקבות לחות מוגברת ואי זרימת אויר נכונה במקום. לפרטים נוספים: עובש וטחב בבית.

לאחר שהבנו מהם חלק מסימני זיהוי הנזילה אנו ממליצים לכם בחום לפנות בהקדם למאתרי נזילות מקצועים ולטכנאים מוסמכים, לאתר לכם את הנזילה ולטפל בה במהירות לפני שייגרם הרס נוסף ורב.

לנו יש את האפשרות לשליחת מאתרים לכל חלקי הארץ: מאתר בירושלים, מאתר בבאר שבע, מאתר בחיפה, מאתר בתל אביב ועוד…
חברת לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים בע"מ מספקים שירותי איתור, גילוי ובדיקות תרמיות בצורה מוקפדת ומקצועית בכל חלקי הארץ עם ניסיון של שלושים שנות הצלחה בשטח.

בדיקות לאיתור נזילות מתבצעות ע"י טכנאים מוסמכים מבית המרכז הישראלי לנזקי מים ונשמח לעמוד לשירותכם.
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-