קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> איתור נזילות

איתור נזילות

ישנם מצבים בהם המים כבר חדרו אל הבית. הנזק הנגרם לרכוש הניזוק הנו אל חזור ואילו יכולנו להחליף את כל הבית היינו עושים זאת אך לרובנו אין את היכולות הזו ובסופו של דבר נצטרך להתמודד עם המצב ולהתחיל בעבודת שיקום נזקי מים.

קרא עוד...
 
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים
 
לא קונים בית לפני שמזמינים בדיקה
רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה
המקומות בהם נתקל ברטיבות ודליפות מים בצנרת חיצונית הם- שטחים חקלאיים, פרדסים, גינות פרטיות, גינות ציבוריות ובעיקר בתוך האדמה.

קרא עוד...
 
איתור נזילות ודליפות מים בצנרת
 
צילום צנרת היינו הליך המתבצע באמצעות מצלמה זעירה המוכנסת לתוך תעלת צינור המים וקווי הביוב על מנת לצלם את המתרחש בפנים הצינור מבלי צורך בשבירת והרס הקירות מסביב.

קרא עוד...
 
צילום צנרת
 
פתרון לנזילות מים בבית: חברתנו מספקת בדיקת איתור נזילות, דוח בדיקה מפורט הכולל ממצאים מהשטח ואופן ביצוע לקבלן מבצע אך כמובן ניתן להזמין גם את ביצוע עבודת התיקון בשטח מאיתנו במקצועיות ואמינות חסרת פשרות.

קרא עוד...
 
איתור נזילות
 
צילום קו ביוב הנו פתרון יעיל ומוכח בשטח אשר חוסך כסף רב בטרם ביצוע העבודה. הצילום מתבצע האמצעות מצלמה רובוטית אשר מוחדרת אל תא הביוב הקרוי גם "מאנול". הרכב הרובוטי הוא כלי רב עצמה, קטן במידותיו אך ענק ביכולותיו. כניסתו מאפשר מבט פנימי אל תוואי הצינור ומתקבלת תמונה בזמן אמת על גבי מוניטור חיצוני ומאפשרת את בדיקה לאיתור נזילות.​

קרא עוד...
 
מצלמה רובוטית וצנתור צנרת
 
חברת "לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים" בדק בית, הינה חברה מקצועית, בעלת מיומנות ובקיאות מעמיקה למעלה מ-30 שנה, בתחום בדיקות לאיתור ליקויי בניה ובהם איתור נזילות מים קיימים, סמויים ופוטנציאלים. החברה מספקת מגוון בדיקות מקצועיות ומיומנות למבנים חדשים וקיימים באמצעות מכשור אל הרס, איתור ליקויי בניה ואיתור רטיבות בבתים, בכל שלבי הבניה, לפני ולאחר רכישה, תוך הקפדה בלתי מתפשרת לתקנות החוק בנדון.
איתור נזילות מים
 
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-