קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> כתבות ומאמרים >> איתור נזילות ודליפות מים בצנרת

איתור נזילות ודליפות מים בצנרת

המקומות בהם נתקל ברטיבות ודליפות מים בצנרת חיצונית הם - שטחים חקלאיים, פרדסים, גינות פרטיות, גינות ציבוריות ובעיקר בתוך האדמה.

סיבות נפוצות לדליפת מים
שורשי עצים – שורשי עצים הצומחים מהאדמה עשויים בעת צמיחתם לעקם ואף לשבור את צנרת המים שבאדמה וכך תיגרם דליפת מים מן הצנרת.

קידוחים, עבודות בנייה שיפוצים וחפירה – בעת קידוחים, עבודות בנייה, חפירות ושיפוצים ישנו סיכוי גבוה לפגיעה בצנרת המים הקרקעית ואף לשבירתה.

נזקי גשמים – הגשם גורם להירטבות האדמה ושינוי במבנה הפנימי של האדמה, הסלעים והאבנים. היצמדות של אבנים וסלעים לצנרת במגע ישיר עלולה לגרום להתעקמות הצינור, סתימות ואף לשבירתו.

סממנים לדליפות המים בצנרת חיצונית
חשבון מים לא שגרתי – כאשר וקיבלתם חשבון מים לא שגרתי, כמו בכל פעם, רצוי לבצע בדיקה לאיתור נזילה בצנרת המים, וברוב המקרים אכן יימצאו נזילות, דליפות מים ממקור נסתר. במידה ואין לכם גינה או שטח חקלאי ניתן להבין כי מקור הנזילה הוא מתוך המבנה, ואילו יש לכם גינה או שטח חקלאי מקום הנזילה יכול להיות גם בשטח זה, מחוץ למבנה. זאת אומרת שעליכם להזמין בעלי מקצוע מומחים לאיתור נזילות בצנרת חיצונית ובכך למנוע נזקים נוספים.

קרקע רטובה – כאשר ואתם רואים וחשים שהקרקע בגינה\בשטח החקלאי רטובה/לחה שלא בעונת הגשמים, ניתן לדעת כי ישנה דליפת מים מצנרת המים החיצונית, כלומר בגינה. מומלץ לקרוא לטכנאים מיומנים ומומחים בתחום איתור נזילות ולחסוך בעיות נוספות.
 

דרכי איתור נזילות
צילום צנרת המים ע"י מצלמת דחיפה – צילום צנרת דחיפה הינו הליך המתבצע באמצעות מצלמה זעירה המוכנסת לתוך תעלת צינור המים, קווי הביוב, על מנת לצלם את המתרחש בפנים הצינור מבלי צורך בחפירת וגרימת נזק נוסף לצנרת. באמצעותה ניתן לאתר את מקור הנזילה.

צילום תרמי – הצילום התרמי הנו כלי עזר משמעותי ביותר לאיתור מקור חדירת המים, נזילה, דליפה ורטיבות, בייחוד כאשר מדובר על בעיות איטום מסובכות בהן קיימות מספר אפשרויות לנזילה.

ניתן להיעזר במצלמה התרמית לאיתור דליפות ונזילות מים בצנרת חיצונית כאשר הדבר מאפשר זאת, כלומר שתנאי השטח מאפשרים זאת, העומק אינו רב מידי וכדומה.

בדיקת גלאי גז – אנו יכולים לגלות את מקור דליפת המים והנזילה ע"י שימוש בגז. מחדירים תרכובת גז אשר אינו רעיל, ידידותי לסביבה לתוך צנרת המים. הגז מוזרם לצנרת החיצונית וכך ניתן לגלות את הנזילה ע"י מכשיר דיגיטלי בעל סנסורים מיוחדים המאתרים את מקור הנזילה\ הכשלים באותה הנקודה.

אנו ממליצים לכם בחום על הטכנאים המוסמכים מבית המרכז הישראלי לנזקי מים בע"מ, מומחים ל- איתור נזילות ודליפות מים בצנרת חיצונית, באיתור ואיטום נזילות בגגות, במבנה ומחוצה לו, לשירותיכם בכל רחבי הארץ ממטולה ועד אילת, בכל זמן ובכל מקום עם אדיבות, אמינות ומקצועיות.
 
משאירים את הגשם מחוץ לבית
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-