קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> סוגי בדיקות >> איתור ומיפוי תשתיות תת קרקעיות

איתור ומיפוי תשתיות תת קרקעיות

שירותי מיפוי תשתיות עוזרים לזהות באופן מדויק את המערכות השונות מתחת לשטח ואת עומקן. בדיקה זו נעשית בטכנולוגיה מתקדמת ובמכשיר לבדיקת תוואי צינור. איתור ומיפוי תשתיות הינה בדיקה של מערכות צנרת העוברות בקרקע שהתוואי שלהן אינו ידוע. בתחום האינסטלציה, במקרה של נזילת מים המכשור הטכנולוגי מאפשר לנו לדעת במדויק את תוואי הצנרת המיועדת כהכנה לגילוי הנזילה בצורה ממוקדת.
 
שירותי איתור ומיפוי תשתיות עוזרים לנו לאתר באופן מדויק את התוואים ואת עומקן של צינורות המים הנמצאים בקרקע. כל זאת מבלי לפגוע בתנאי הסביבה, בצנרת עצמה או במערכות נוספות שנמצאות מתחת לפני הקרקע. השימוש בטכנולוגיות חדשניות בתחום זה מאפשרות לבצע זאת בצורה חכמה יותר, ממוקדת יותר וטובה יותר.

בחברת לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים מציעים לכם פתרונות מועילים בהתאמה מלאה, תוך שימוש באמצעים חדשניים ובטכנולוגיות המובילות ביותר. שירותי האיתור ומיפוי תשתיות של החברה נעשים על ידי צוות מקצועי ומיומן מאד עם ניסיון של מעל 30 שנה.

אנו ממליצים לכם בחום על הטכנאים המוסמכים מבית המרכז הישראלי לנזקי מים בע"מ, מומחים ל- איתור נזילות ודליפות מים בצנרת חיצונית, באיתור ואיטום נזילות בגגות, במבנה ומחוצה לו, לשירותיכם בכל רחבי הארץ ממטולה ועד אילת, בכל זמן ובכל מקום עם אדיבות, אמינות ומקצועיות.
 
בדיקת תוואי צינור
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-