קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> איטום גגות >> איטום גגות

איטום גגות

אחד הדברים שאתם חייבים לעשות לפני שאתם נכנסים לדירה חדשה שקניתם זה בדק בית.

עם בדיקת בדק בית יתגלו כל הליקויים שיש בדירה ויטופלו בהקדם. מעבר לכך תוכלו לעשות איטום כהתגוננות לקראת בואו של החורף.

למה חייבים לעשות איטום גגות?
איטום גגות הוא דבר הכרחי שיש לעשות על מנת להגן על ביתך. כולנו יודעים שהחורף מביא עמו גשמים חזקים אשר עלולים לגרום נזק רב לביתנו.
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
הדבר הראשון שאתה עושים לפני שאתם נכנסים לדירה חדשה זה איטום גגות.
כמה שיותר מהר דרכינו, זאת מאחר שפעולת איטום גג צריכה להיעשות במזג אוויר יבש ולא גשום על מנת שהאיטום יתייבש ויחזיק מעמד. לכן רוב האנשים עושים איטום גג כמה חודשים לקראת החורף על מנת שהם יהיו מוכנים לתקופת החורף הקרבה.

חשיבות איטום גג
איטום גג נחוץ בימנו עד מאוד במיוחד בגלל נזקי החורף הקשים שכוללים סופות, וגשמים רבים לכן צריכים להיות מוכנים לבואו של החורף והגשמים כמה שיותר מוקדם. הבידוד האיכותי שתקבלו מלוזון המרכז הישראלי יישאר אתכם לשנים ארוכות ויגן עליכם מחדירת גשמים חזקים. איטום גגות נעשה כיום בכמה שיטות: בעזרת זפת, יריעות ביטומניות, חומרים אריליים ועוד, כמובן שכל שיטה מתאימה את עצמה לסוג הגג, איכותו, צורתו והתנאים הפיזיים שהוא חשוף אליהם. לא משנה איזה שיטה תתאים לביתכם עם חברת לוזון תקבלו איטום גגות שיגן עליכם ועל המשפחה שלכם מנזקי החורף הקשים. לכן הדבר הראשון שאתה עושים לפני שאתם נכנסים לדירה חדשה זה איטום גגות. הבדיקה שתציל אתכם מליקויים בדירה!
אחד הבדיקות שיש לעשות טרם נכנסתם לדירה שלכם בין אם היא חדשה או לא זה בדיקת בדק בית המאתרת עבורכם את כל הליקויים הקיימים בדירה הגלויים והלא גלויים לעין.

לכן עליכם לבצע בדיקה זאת, ולטפל בכל הליקויים שאותרו כמה שיותר מהר וזאת על מנת שתוכלו להיכנס לדירה ללא ליקויים אשר עלולים להיות  בתשתית רעועה  אשר כוללת: חשמל, מים, גז  ועוד. כמו כן יש הרבה פעמים רטיבויות אשר לא נגלות לעין ועם הזמן גורמות לעובש ופטרייה בקירות הבית אשר עלולה לסכן את בריאותכם. חברת לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים תבצע עבורכם בדק בית  לפני כניסתכם לדירה ובכך תוכלו לחסוך עגמת נפש, זמן וכסף ותוכלו להיות רגועים שאתם בידיים טובות ושכל הליקויים שיאותרו יטופלו בהקדם האפשרי.

חברת לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים בע"מ מספקים שירותי איתור, גילוי ובדיקות תרמיות בצורה מוקפדת ומקצועית עם ניסיון של שלושים שנות הצלחה בשטח. בדיקות תרמוגרפיות לאיתור נזילות מתבצעות ע"י טכנאים מוסמכים מבית המרכז הישראלי לנזקי מים ונשמח לעמוד לשירותכם

לפרטים נוספים חייגו: 072-33-80-428.
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-