קבל הצעת מחיר עכשיו!
אודות לוזון:
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.

מאמרים אחרונים:

רוכש דירה? חייב לקרוא את הכתבה >
מיפוי שטח >
ייבוש נזילות מים באמצעות מכשור טכנולוגי וחומרים כימיים >
איתור נזילות ודליפות מים
בצנרת >

צילום צנרת>

קטגוריות:
איטום גגות >
איתור נזילות >
בדיקת רטיבות >
בדק בית >
מאמרים לוזון >
מכשור החברה >
צילום צנרת וביוב >

על חברת לוזון:
דף הבית >> איטום גגות >> איטום גגות כל מה שצריך לדעת

איטום גגות כל מה שצריך לדעת

בדיקה שיגרתית לפני בוא החורף, יכולה לגרום לכם להחליט אם יש צורך בביצוע איטום גגות. בדיקה כזאת, יכולה למנוע מכם נזילה שתגרום נזקים גדולים למבנה.
 

למרות שהחורף בארץ הוא אינו קשה, ניתן למצוא כי כבר בגשמים הראשונים, ישנן הצפות כמו בכבישים או בגגות הבתים, גם מרזבים נסתמים ואין פתחים לניקוז המים. האויב הראשון של הגגות זה העובש שמצטבר וגורם נזק כמו ריח רע ונזק לדירה או לבית.

אם אתם גרים בבניין משותף, תפקידו של וועד הבית לדאוג לכך שהגג ייאטם  והתשלום לבעלי המקצוע, ישולם באמצעות התשלום של וועד הבית.

לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים נותנת מענה ושירות לאיטום גגות. חברת לוזון המבצעת איטום גגות משתמשת עם מגוון רב של חומרים שיתאימו לסוגי הגגות השונים. אנשי המקצוע של חברת לוזון המומחים בתחום האיטום יבצעו סיור בשטח הגג ויזהו את המקומות שיש לאטום באזור הגג, או מקומות שמועדים לנזילה על פי המבנה  של הגג. אנו חברה אמינה, מקצועית ומוסמכת לאיטום ולאיתור נזקי מים אשר קיימת כבר למעלה מ 30 שנה בשוק ומתמחה בכל סוגי האיטום ונדאג לאטום את גגכם בחומר הטוב ביותר לאיטום.

אחריות על עבודת האיטום הינם מגזרת ישירה מסוג החומר שבו נשתמש לצורך האיטום, יש חומרים שהיצרן של החומר נותן 10 שנות אחריות ויש חומרים שהיצרן נותן להם פחות, מכאן קבלן האיטום יכול לקבוע את האחריות על האיטום ללקוח לפי סוג החומר שהוא ישתמש לביצוע האיטום. חברת לוזון הינה חברה עם שם ומוניטין בתחום האיטום. הבדיקה לאיטום חייבת להתבצע פעם בשנה וכמובן שלפני בוא החורף, יריעות ביטומניות  זו השיטה המקובלת ביותר באיטום הגגות. ביצוע נכון והלחמה לתשתית של היריעה הביטומנית תגרום לכך שהאיטום בגג יחזיק מעמד למשך הרבה שנים.
 
איטום גגות

איטום בחומר הנכון זה הפתרון!
ישנן המון דוגמאות לכשלים במערכת איטום אשר בוצע בהם איטום עם חומרים לא נכונים. ייתכן, כי בתקופה הראשונה, האיטום ייראה טוב ויחזיק מעמד, אבל במשך השנים, יתחילו להופיע סימנים של היפרדות בין החומרים. חשוב, כי לא תבצעו עבודה כפולה ותזמינו חברה בעלת ידע ומקצועיות כמו לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים, שתדע מראש, באילו חומרים יש לאטום את הגג.

חברת לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים, מספקת מגוון פתרונות איטום ובידוד שהם אמינים ומקיפים והם מהאיכותיים ביותר בתחום זה החברה מספקת פתרונות של בידוד ואיטום הן במגזר הפרטי והן בעסקי, כגון איטום במבנים ציבוריים וכדומה ונותנת מענה הולם לכל בעיות האיטום הקיימות.

חברת לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים בע"מ מספקים שירותי איתור, גילוי ובדיקות תרמיות בצורה מוקפדת ומקצועית עם ניסיון של שלושים שנות הצלחה בשטח. בדיקות תרמוגרפיות לאיתור נזילות מתבצעות ע"י טכנאים מוסמכים מבית המרכז הישראלי לנזקי מים ונשמח לעמוד לשירותכם

לפרטים נוספים חייגו: 072-33-80-428.
 


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה.
http://lic.co.il/
 
טלפון: 1700-701-151
פקס: 153-259-012-46
אימייל: luzon.meir@gmail.com
יש לכם שאלות? דברו איתנו!
|
|


צור קשר


סניף צפון

גדוד ברק 17, טבריה

השופר 22, מעלה אדומים


סניף מרכז


סניף דרום

הנמל 13, אשקלון

FacebookGoogle+Youtube

יש לכם שאלות? דברו איתנו!
אימייל: luzon.meir@gmail.com  |  פקס: 153-259-012-46  |  טלפון: 072-33-80-428
 
המומחיות שלנו השקט שלך!
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים היא החברה המתקדמת והמוסמכת ביותר בתחום איתור ואיטום חדירות מים בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנה. http://lic.co.il/

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

סניפים בפריסה ארצית:

-